O škole

Obchodní akademie v Karviné, s. r. o. vznikla v roce 1992 jako nestátní střední odborná škola. Koncepce studia na této škole vychází ze zásady poskytovat vzdělání nezbytné pro přímé uplatnění v zaměstnání a cílené vytvoření podmínek i pro následné studium na vysoké škole.

Své studenty připravuje na široké spektrum ADMINISTRATIVNÍCH, ORGANIZAČNÍCH, SPRÁVNÍCH NEBO OBCHODNÍCH ČINNOSTÍ V RŮZNÝCH TYPECH FIREM ČI ORGANIZACÍ.

VÝHOD, PROČ STUDOVAT NA NAŠÍ ŠKOLE, JE VÍCE:

• Určitě je to velmi dobrá dostupnost pro karvinské zájemce i přespolní.
  • Menší počty žáků ve třídách či studijních skupinách zase zaručují individuální přístup, dobré pracovní a studijní klima.
  • Pedagogové nabízejí možnost individuálních konzultací v případě delší absence žáka.
  • Ve škole vyučují odborníci z praxe, kteří jsou zárukou kvalitního propojení teoretických znalostí s reálným životem.
  • Výuka anglického jazyka je doplněna několikrát do roka výjezdy studentů do různých zemí (například Řecka, Portugalska, Litvy, …), protože se naše škola již dlouhodobě zapojuje do mezinárodních projektů, které jsou podporovány EU.
  • Škola poskytuje po celou dobu studia zapůjčení učebnic.
  • Vedení školy podporuje zájem žáků o studium systémem motivačních bonusů, z nichž ten nejvýraznější je studium zdarma pro nejlepší studenty.

Ještě se rozmýšlíte?  Naše škola může být i Vaše budoucnost!

Informace a aktuality

Co se u nás koná